Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

25. Ulusal Çocuk Nörolojisi Kongresi, 22-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında Grand Mercure Hotel - Ankara'da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dil

Kongrenin dili Türkçe’dir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların 22-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları zorunludur.

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran ve kongreye katılan tüm katılımcılara kongreye katıldığına dair katılım sertifikası verilecektir.

Kredilendirme

Kongre Kredilendirilmesi için Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (STE) onayına sunulacaktır.

İzinler ve Davet

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Stand Alanı

Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Organizasyon Sekreterliği

Düzenleme Kurulu, Figür Kongre Organizasyon’u Toplantı Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde Figür Kongre Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz.